Razítka s obrázkem

Vyrobíme Vám razítko s Vaším obrázkem i s možností vložení textu.

   Razítko s obrázkem vyrábíme jednak samonamáčecí, tak nesamobarvící razítko s dřevěnou rukojetí. Samonamáčecí razítka mají v mechanice umístěný razítkovací polštářek napuštěný barvou. Dřevěná razítka je nutné před každým otiskem namočit do razítkové podušky.

   Obrázková razítka vyrobíme přesně podle Vašich podkladů a nebo Vám velikost otisku razítka doporučíme. Tvar razítka se zvolí podle obrázku, v nabídce jsou obdélníková, čtvercová, oválná a kulatá razítka.

   Pro veliké obrázky nabízíme profesionální kovová razítka. Pro menší, jsou ideální kapesní razítka, která mohou posloužit jako zajímavý dárek.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Pro razítka jsou vhodné jednoduché obrázky, ne příliš detailní. Otisk razítka se trochu rozpijí, drobné detailny zaniknou. Vhodné nejsou výrazné plochy, může pak docházet k nedotiskům, doporučená maximální velikost objektu 3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: