Textový štoček pro razítko Colop Printer 40

Textové štočky do razítek

Textový štoček pro razítko Colop Printer 40
Textový štoček pro razítko Colop Printer 40
Cena s DPH:200.00

Štoček (textová deska) do razítka Colop Printer 40

 

Pokud již máte razítko Colop Printer 40 a pouze se změnil některý z údajů na razítku (adresa, telefon, IČO...) není potřeba celé nové razítko, stačí objednat nový štoček do razítka Colop Printer 40.


Maximální rozměr textové desky do razítka Colop Printer 40 je 23 mm x 59 mm, štoček do razítka Colop Printer 40 je vhodný pro maximálně 6 řádek textu (přibližně 35 znaků na jeden řádek)


Textové desky pro razítko Colop Printer 40 vyrábíme laserovým gravírováním, tato metody výroby zajistí kvalitní otisk a dlouhou životnost, materiálem pro výrobu štočku je gravírovací guma.


Výměna nového štočku v razítku Colop Printer 40 je snadná a rychlá, pouze se starý štoček odlepí a místo něj se nalepí nový.


Doporučujeme zkontrolovat barvící polštářek ve Vašem razítku a případně objednat také náhradní polštářek do razítka Colop Printer 40. Textová deska se při namáčení postupně vytlačuje do barvícího polštářku, pokud máte razítko delší dobu a barevný polštářek v razítku je hodně vytlačený, bude nutné ho také vyměnit.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Pro razítka jsou vhodné jednoduché obrázky, ne příliš detailní. Otisk razítka se trochu rozpíjí, drobné detaily zaniknou. Vhodné nejsou výrazné plochy, může pak docházet k nedotiskům, doporučená maximální velikost objektu 3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

Pokud si nevíte rady se zadáním výroby textové desky - štočku do razítka Colop Printer 40, neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám e-mail na razitka-praha@seznam.cz

Výroba textové desky - štočku i zadání kompletního razítka Colop Printer 40 může být provedeno e-mailem, napište požadovaný text, který chcete na textový štoček umístit.

 

Ceny uvedené v e-shopu Razítka Praha jsou včetně DPH.

 

Podobné textové desky do razítek

 

Další produkty:

 

Výroba razítek Praha 3