Razítka s logem

Vyrobíme Vám razítko Colop nebo Trodat s Vaším logem, i v kombinaci loga a textu.

   Razítko s logem je jedna z cest, jak prezentovat firmu, proto je důležité mít kvalitně zpracované logo, stejně tak jeho umístění na otisku razítka. Možností rozložení je více, standardně se logo používá nad textem nebo vlevo vedle firemních údajů. Pokud se jedná o kulaté razítko nebo oválné razítko, logo se umísťuje doprostřed a text po obvodu (menší kulatá razítka se používají také pro otisk samotného loga, bez textu).

   Aby bylo logo pro výrobu razítka použitelné, musíte ho dodat v požadované podobě.

   Razítko s logem může být samonamáčecí nebo dřevěné. Samonamáčecí firemní razítka mají vestavěný polštářek s barvou. V něm se před každým otiskem namočí textová deska. Nabízíme razítka samonamáčecí obdélníková, čtvercová, kulatá, a velmi zajímavé je oválné razítko s logem.

   Nesamobarvící dřevěné razítko vyžaduje externí razítkovou podušku, v které se před otiskem musí namočit.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Pro razítka jsou vhodné jednoduché obrázky, ne příliš detailní. Otisk razítka se trochu rozpijí, drobné detailny zaniknou. Vhodné nejsou výrazné plochy, může pak docházet k nedotiskům, doporučená maximální velikost objektu 3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: