Dřevěná razítka

   Dřevěná razítka nejsou dávno překonána plastovými a kovovými razítky, stále se s nimi můžete setkat na úřadech, poštách i v kancelářích.

   Klasická dřevěná razítka jsou pro svou odolnost určena pro používání v náročném průmyslovém prostředí, v dílnách a ve výrobě.

   Dřevěná razítka se používají jako firemní razítka, jmenovky, razítka s obrázkem nebo logem, účetní razítka.

   Výhodou nesamobarvících dřevěných razítek je jejich jednoduchost, nižší cena a možnost výroby i ve velikostech, ve kterých nejsou dostupná samobarvící razítka, nevýhodou je nutnost před použitím namočit do razítkové podušky napuštěné barvou.

   Razítka s dřevěnou rukojetí prodáváme obdélníková, čtvercová, kulatá.

   Razítko tvoří dřevěná rukojeť a gumový štoček, který je pevně přilepen k držátku. Štoček s textem nebo grafikou pro dřevěná razítka se vyrábí laserovým gravírováním.

   Na webu jsou vystavena nejpoužívanější dřevěná razítka, chcete-li jinou velikost dřevěného razítka, kontaktujte nás e-mailem na adrese objednavky@razitkavizitky.cz a pošleme Vám cenovou nabídku.

   Ceny uvedené v e-shopu Výroba razítek Praha jsou včetně DPH.

Úřední dřevěná razítka se státním znakem
Vyrobíme kulaté dřevěné razítko se státním znakem s průměrem otisku 20 mm, 25 mm nebo 36 mm. Výroba podle zákona č. 352/2001 Sb. s dodáním podkladů potvrzujících právo užívat razítka se státním znakem.