Textový štoček pro razítko Colop Printer S 226/P

Textové štočky do razítek

Textový štoček pro razítko Colop Printer S 226/P
Textový štoček pro razítko Colop Printer S 226/P
Cena s DPH:200.00

Štoček do razítka Colop Printer S 226/P

 

  • Rozměr otisku textové desky - štočku v razítku Colop Printer S 226/P - 24 mm x 45 mm
  • Doporučený počet řádek textu - 2 řádky (přibližně 26 znaků na řádek)
  • Štoček - textovou desku do razítka Colop Printer S 226/P vyrábíme laserovým gravírováním, které zajistí přesný otisk a dlouhou životnost.
  • Textový štoček do razítka Colop Printer S 226/P expedujeme do 3 pracovních dnů po odsouhlasení korektury.
  • S objednáním textové desky - štočku pro razítko Colop Printer S 226/P doporučujeme koupit i náhradní jednobarevný polštářek E/200 (případně dvoubarevný polštářek E/200/2), původní textová deska vytlačí do polštářku starý text, nová by nemusela vytvářet dokonalý otisk.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Doporučená maximální velikost objektu 2 mm, doporučená vzdálenost objektů, aby na otisku nesplývaly je 0,3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

Pokud si nevíte rady se zadáním výroby štočku - textové desky do razítka Colop Printer S 226/P, neváhejte nás kontaktovat, napište nám e-mail na razitka-praha@seznam.cz

Výroba textové desky - štočku i kompletní výroba razítek Colop Printer S 226/P může být objednána e-mailem, napište požadovaný text, který chcete na textový štoček umístit.

 

Doprava razítek:

 

1. Rozvoz razítek Praha Centrum* - platba v hotovosti při převzetí - 50 Kč

2. Přepravní zásilková služba – platba předem na účet – 85 Kč

3. přepravní zásilková služba – dobírka – 115 Kč

4. Česká pošta, balík na poštu - platba předem na účet - 95 Kč

5. Česká pošta, balík na poštu - dobírka - 145 Kč

6. Česká pošta, balík do ruky - platba předem na účet - 105 Kč

7. Česká pošta, balík do ruky - dobírka - 155 Kč

8. Česká pošta, doporučený balíček – platba předem na účet – 45 Kč

9. Česká pošta, doporučený balíček – dobírka – 90 Kč

10. Osobní odběr Praha 4-Nusle - platba v hotovosti při převzetí - zdarma.

* Rozvoz po Praze provádíme do lokalit Praha 1, 2, 3 a tyto čtvrti: troja, holešovice, karlín, vršovice, strašnice , jinonice, radlice, košíře, smíchov, břevnov, veleslavín, střešovice, hradčany, bubeneč, dejvice, nusle, michle, podolí, vyšehrad, bráník, krč, lhotka, hodkovičky, kamýk, modřany, chodov, háje, záběhlice, vysočany, prosek, střížkov, hloubětín, vokovice, libeň, kobylisy.

Do čtvrtí Nusle, Podolí a Vyšehrad je rozvoz zdarma.

 

Ceny uvedené v e-shopu Razítka Praha jsou včetně DPH.

 

Podobné textové desky - štočky do razítek

doporučená razítka - razítko Colop Printer 20, kulaté razítko Colop R 40, čtvercové razítko Colop Q 17, kapesní razítko Pocket Stamp R 25, razítková barva modrá, razítko soudního znalce, razítko Colop Classic 2600, skládací razítko Colop 20/1 SET,

doporučené odkazy - razítko s datumem a textem, razítka dřevěná, razítka pro geocaching, kulatá úřední razítka, vzory otisků razítek, razítka pro účetní, textové štočky pro razítka,


Výroba razítka