Textový štoček pro razítko Colop Printer Q 30-Dater

Textové štočky do razítek

Textový štoček pro razítko Colop Printer Q 30-Dater
Textový štoček pro razítko Colop Printer Q 30-Dater
Cena s DPH:172.00

Štoček (textová deska) do razítka Colop Printer Q 30-Dater

 

Pokud již máte razítko Colop Printer Q 30-Dater a pouze se změnil některý z údajů na razítku (adresa, telefon, IČO...) není potřeba celé nové razítko, stačí objednat nový štoček do razítka Colop Printer Q 30-Dater.


Maximální rozměr textové desky do razítka Colop Printer Q 30-Dater je 30 mm x 30 mm, štoček do razítka Colop Printer Q 30-Dater je vhodný pro maximálně 4 řádky textu (přibližně 18 znaků na jeden řádek). Prostor pro datum, do kterého nelze vložit text, má velikost 10 mm x 21 mm a je umístěn na středu.


Textové desky pro razítko Colop Printer Q 30-Dater vyrábíme laserovým gravírováním, tato metody výroby zajistí kvalitní otisk a dlouhou životnost, materiálem pro výrobu štočku je gravírovací guma.


Výměna nového štočku v razítku Colop Printer Q 30-Dater je snadná a rychlá, pouze se starý štoček odlepí a místo něj se nalepí nový.


Doporučujeme zkontrolovat barvící polštářek ve Vašem razítku a případně objednat také náhradní polštářek do razítka Colop Printer Q 30-Dater. Textová deska se při namáčení postupně vytlačuje do barvícího polštářku, pokud máte razítko delší dobu a barevný polštářek v razítku je hodně vytlačený, bude nutné ho také vyměnit.

 

Grafické podklady pro výrobu razítek

Pokud chcete mít na razítku logo, obrázek nebo máte vlastní návrh, přesnou grafickou podobu zašlete v .pdf souboru ve křivkách v černé barvě (CMYK 0:0:0:100). Minimální velikost objektu je 0,15 mm, min. velikost rámečku 0,3 mm. Pro razítka jsou vhodné jednoduché obrázky, ne příliš detailní. Otisk razítka se trochu rozpíjí, drobné detaily zaniknou. Vhodné nejsou výrazné plochy, může pak docházet k nedotiskům, doporučená maximální velikost objektu 3 mm. Pokud grafika obsahuje písmo, doporučená velikost písma je 9 bodů (tj. výška velkého písmene bez diakritiky 2,3 mm). Pro razítka jsou vhodná bezpatková písma (např. arial, calibri, helvetica). Naopak nejsou vhodná patková písma (např. times new roman), kondenzovaná písma a ozdobná písma.

 

 

Výroba textové desky - štočku i zadání kompletního razítka Colop Printer Q 30-Dater může být provedeno e-mailem na objednavky@razitkavizitky.cz

 

Ceny uvedené v e-shopu Razítka Praha jsou včetně DPH.

 

Podobné textové desky - štočky do razítek

 

Další produkty:


Výroba razítek Praha 3